.

Proponujemy wygodne formy dostawy oraz odbioru zamówienia:

Cennik dostaw na terytorium Polski
Forma płatnosci Przelew,
PayPal
Przelew,
PayPal
Płatność
przy odbiorze
Płatność
przy odbiorze
Gotówka
Wartość
zamówienia
300 zł
i więcej
mniej
niż 300 zł
300 zł
i więcej
mniej
niż 300 zł

InPost 0.00 zł 9.90 zł


Poczta polska 0.00 zł 13.00 zł 0.00 zł 16.00 zł
Poczta polska odbiór w punkcie
0.00 zł 11.00 zł 0.00 zł 14.00 zł
DPD 0.00 zł 18.00 zł 0.00 zł 21.00 zł
Odbiór
osobisty
0.00 zł

Paczkomaty InPost

Paczkomaty InPost

Przesyłka z zamówieniem jest dostarczana do wskazanego Paczkomatu w ciągu maksymalnie 24h od momentu jej wysłania (dni robocze od poniedziałku do piątku).

O możliwości odbioru paczki firma Paczkomaty InPost powiadamia adresata SMS-em oraz e-mailem. Odbiór przesyłki jest możliwy całą dobę w ciągu 48h od momentu jej dostarczenia do Paczkomatu.

Adresy Paczkomatów oraz Oddziałów InPost wraz z godzinami ich otwarcia są dostępne na stronie: http://www.paczkomaty.pl/pl/dla-ciebie/znajdz-paczkomat

1poczta-polska-kurier-red_46a112ed50dbbdfab6eacc356750fca8.jpg

Poczta Polska

Czas dostawy Pocztą Polską wynosi maksymalnie 48h od momentu wysłania przesyłki (w dni robocze od poniedziałku do piątku).

W przypadku braku odbiorcy pod wskazanym adresem, doręczyciel pozostawi w skrzynce awizo. Awizowaną przesyłkę można odebrać we wskazanej w awizo placówce Poczty Polskiej w ciągu 7 dni roboczych. Adresy placówek Poczty Polskiej wraz z godzinami ich otwarcia są dostępne na stronie: http://placowki.poczta-polska.pl/#komunikat

Poczta polska odbiór w punkcie

Poczta Polska – odbiór w punkcie

Usługa ODBIÓR W PUNKCIE POCZTY POLSKIEJ oferuje dostawę do 10 000 punktów, takich jak placówki pocztowe, sklepy Żabka i Freshmarket, stacje paliw Orlen, kioski RUCHu oraz automaty pocztowe. Przesyłka z zamówieniem jest dostarczana do wskazanej placówki pocztowej w ciągu maksymalnie 48h od momentu jej wysłania (w dni robocze od poniedziałku do piątku).

O możliwości odbioru paczki Poczta Polska powiadamia adresata SMS-em bądź e-mailem. Odbiór paczki w placówce jest możliwy w ciągu 7 dni roboczych od daty jej dostarczenia do wybranego punktu w godzinach jego otwarcia. Adresy placówek oraz godziny ich otwarcia są dostępne na stronie: http://odbiorwpunkcie.poczta-polska.pl

Poczta kurierska DPD

Poczta kurierska DPD

Czas dostarczenia przesyłki przez firmę kurierską DPD wynosi maksymalnie 24h od momentu jej wysłania (w dni robocze od poniedziałku do piątku).

Istnieje możliwość "śledzenia" przesyłki na stronie firmy kurierskiej, o czym powiadomimy mailowo w potwierdzeniu nadania paczki.

W sytuacji, gdy kurier nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem do doręczenia, pozostawi awizo. Awizowaną przesyłkę można odebrać w najbliższej placówce kuriera. Adresy placówek DPD są dostępne na stronie: http://www.dpd.com.pl/subpage.asp?ID_kat=4&ID=60&Mark=14&Go=65

NOWOŚĆ! Teraz DPD udostępnia także możliwość płatności kartą za przesyłki płatne przy odbiorze. Wszyscy kurierzy DPD zostali wyposażeni w terminale, które umożliwiają rozliczenia bezgotówkowe.